Viesnīcas

Kā izvēlēties viesnīcu?

Izvēlēties piemēroto viesnīcu vienmēr ir mēģinājums, un ar milzīgu skaitu reklāmu, piedāvājumu un programmām tas var būt ļoti laikietilpīgs. Nedaudz palīdz tas, ka mūsdienās lielākajai daļai viesnīcu ir pieejamas tīmekļa vietnes, kurās ir visas fotogrāfijas un reklāmas, kas liek domāt, ka jūs paliksiet lielā greznībā, tiklīdz jūs būsiet vestibilā. Kā var pateikt, vai viesnīca patiešām atbildīs konkrētajai atmosfērai un vai tā ir jums piemērota viesnīca? Šeit ir pāris aspekti, kas, iespējams, palīdzēs saprast, kā izvēlēties viesnīcu.

Tā kā katram ceļotājam ir dažādas vajadzības, meklējot viesnīcu, jums ir jāmeklē tas, kas jums ir vissvarīgākais. Neatkarīgi no tā, vai meklējat lielisku piedāvājumu, ideālu atrašanās vietu vai lielisku tikšanās vietu, ir iespējams sadalīt viesnīcas izvēles procesu, lai atvieglotu to, kā ceļojot atrast labāko viesnīcu.

Kas ir vissvarīgākais, izvēloties viesnīcu?

Pirms sākt meklēšanu, ir jāpajautā sev, kāda veida naktsmītnes vēlaties un kāds ir budžets. Vai atrašanās vieta ir atbildoša cenai, vai arī jūs ierobežoti izvēlēties viesnīcas, kas ir lētākas par 150 eiro par nakti? Vai jums ir nepieciešama viesnīca ar SPA un fitnesa centru, vai arī jūs vēlaties palikt mazā īpašumā ar lielu vietējo šarmu?
Kad esat izvēlējies savu galveno prioritāti vai prioritātes, varat veikt mērķtiecīgāku meklēšanu.

Cena

Gandrīz katrs lielais rezervēšanas meklētājs dod iespēju atlasīt meklēšana rezultātus pēc cenas. Nav nepieciešamības ierobežot sevi ar lielajiem trim (Expedia, Travelocity un Orbitz) meklētājiem. Ir vēlams apmeklēt arī citas vietnes, piemēram, Kayak.com, Booking.com un Hotels.com. Vērts ir arī apskatīt viesnīcu atlaižu piedāvājumus, kas var ļaut par lētāku summu iegādāties kaut ko īpašu. Izmantojot rezervēšanas meklētājus, var redzēt, kas ir pieejams, un pārbaudīt likmes, kas atbilst jūsu interesēm un pēc tam atliek tikai doties taisni uz viesnīcas interneta vietu, lai rezervētu – lielākā daļa viesnīcu garantē viszemāko cenu, kad rezervējat caur viņu vietni. Ja cena ir jūsu vienīgā problēma vai mērķis, jūs, iespējams, vēlēsities izmēģināt cenu vietni Priceline.com, kur jūs neredzēsit viesnīcas nosaukumu (tikai zvaigžņu vērtējumu), līdz veiksiet iegādi. Vēl viena noderīga vietne ir Tingo.com, kas automātiski veiks pārreģistrāciju, ja tāda ir nepieciešama un atmaksās naudu, ja jūsu viesnīcas cena kļūs zemāka pēc rezervēšanas.

Atrašanās vieta

Gandrīz visas galvenās rezervēšanas vietnes ļauj jums apskatīt meklēšanas rezultātus kartē, lai jūs uzreiz varētu redzēt, kuras no viesnīcām ir tieši pie pludmales, meža ielokā vai kaut kur citur. Lielākajai daļai cilvēku ir arī papildus iespēja atrast un viesnīcu saistībā ar konkrētu apskates objektu, piemēram, kādu zooloģisko dārzu.
Ja vēlaties izvairīties no lielas viesnīcu grupas, ir pieejami arī daudzi viesu nami, mazas neatkarīgas viesnīcas, kas neparādās galvenajās rezervēšanas vietnēs. To atrašana var aizņemt mazliet laika un atjautības.

Ērtības

Lielākā daļa lielāko viesnīcu rezervēšanas vietņu ļauj parādīt konkrētas ērtības, piemēram, fitnesa centru, peldbaseinu vai restorānu. Travelocity vēl jo vairāk atvieglo procesu, jo ļauj salīdzināt līdz četrām viesnīcām uzreiz, lai jūs viegli varētu izvērtēt tādus faktorus kā zvaigznītes, ērtības, cenas un numuru tipus.

Luksuss

Ja jūs meklējat patiešām augstas kvalitātes un atšķirīgu vietu, kur palikt, jūs tādu visdrīzākais atradīsiet tādās vietnēs, kur tiek norādīti pasaules vadošās viesnīcas, piecu zvaigžņu viesnīcas u.c., piemēram, “Five Star Alliance” un “Boutique Hotels & Resorts International.”

Lai arī kādu viesnīcu katrs meklētu sev un citiem, vienmēr ir iespējams atrast dažādus variantus. Tāpat noteikti ir vērts arī atstāt savas atsauksmes, ieteikumus un apskatīt citu sniegto vērtējumu.

Kas liek viesnīcu viesiem atgriezties?

Var teikt, ka visas viesnīcas vēlas to pašu (ekonomiska vai luksusa viesnīca) lai viesi vēlētos atgriezties atkal un atkal. Tas ir svarīgi viesnīcas ilgtermiņa un nākotnes izaugsmē. Laimīgi vai vismaz apmierināti viesi runās par viņu pozitīvo pieredzi, un tas savukārt var piesaistīt citus klientus. Tas ir svarīgi katram, kuram ir karjera viesmīlības jomā vai arī ir vēlme to apsvērt.

Viesis, kam ir labas attiecības ar viesnīcu, visticamāk kļūs par ilgtermiņa klientu, un tas garantē viesnīcai iespēju izveidot ilgstošas attiecības ar šo viesi. Tāpat var būt iespēja iegūt viesus, kas vēlas atkārtoti apmesties vienā un tajā pašā viesnīcā.

Pirmais iespaids ir svarīgs

Tas ir vecs pieņēmums, bet tas tiešām ir pareizs. Pirmais iespaids, ka viesis saņem, visticamāk, radīs visu iespaidu par viesnīcu. Ja viņi tiek uzrunāti ne pārāk patīkami vai pamana, ka krāsa ap ārdurvju rāmi lobās nost, tad tas var palikt prātā un ietekmēt pārējo pieredzi. Klasiskās kļūdas, kuras bieži ir atsauksmēs, ko viesi atstāj pēc uzturēšanās viesnīcā, ietver tādas lietas kā pieņēmumi par viesi un viņu uzturēšanās iemeslu, nevis viņu kā indivīdu, personāls nav pieklājīgs, apkalpojot viņus tā, it kā viņi būtu tikai istabas numurs un personāla locekļu smaida trūkums. Tās var šķist mazas lietas, bet tās visas var novērot un atstāt negatīvu iespaidu.

Personalizēts pakalpojums

Katrs viesis neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir samaksājis par viesnīcas numuru, vēlas justies kā vienīgais viesis konkrētajā viesnīcā. Neviens jautājums vai pieprasījums nedrīkst tikt uzskatīts kā pārāk liels vai mazs, un viesiem būtu jājūtas tā, it kā tas var vērsties pie jebkura personāla locekļa un saņemt cienīgu un draudzīgu attieksmi. Dažādi mazi aspekti noteikti tiks ievēroti, piemēram, vai durvju sargs ir ieinteresēts katrā, kas šķērso durvis, vai darbinieki atceras bērnu vārdus, apjautājas kā viesi jūtas. Ja viesi jutīsies unikāli, viņi atcerēsies savu uzturēšanos kā kaut ko unikālu.

Mājās no mājām

Pat vislabākais ceļotājs dažkārt vēlēsies mājas ērtības, un mazs pieskāriens var būt viss, kas vajadzīgs, lai atrastu šo saldo līdzsvaru starp vienkārši tūristu bāzi un vienlaikus viesmīlīgu un draudzīga vide. Montcalm alus darītava Londonā ir lielisks viesnīcas piemērs, kas apvieno mājās ar greznību. Viņi piedāvā tādus pakalpojumus kā vannas pārvaldnieks, kas sagatavos greznu vannu. Šīm mājīgām pieskaņām jābūt smalkām un tomēr noderīgām. To skaitā var būt pakalpojums, kas nodrošina bērnu pienu un cepumus bērniem pirms gulētiešanas. Tā ir tik maza lieta, taču tā patiešām var palielināt mājas vides sajūtu, kā arī ar personalizēti pakalpojumi atstāj ilgstošu iespaidu.

Modernas tehnoloģijas

Tā kā tehnoloģiju pasaule turpina virzīties uz priekšu un progresēt, tāpat notiek arī ar vidusmēra viesu prasībām. Bezmaksas Wi-Fi piekļuve ir vēlams pakalpojums, jo arvien vairāk viesnīcu viesi izmanto savas viedtālruņus un planšetdatorus ikdienas dzīvē, bet lieliskajai viesnīcai vajadzētu piedāvāt vairāk par to. Kvalitatīva pieredze prasa, lai būtu pieejama arī vislabākā tehnoloģija. Katrā numurā ir jāatrodas mūsdienīgi papildinājumi, piemēram, HD plazmas televizoriem, bezmaksas iPadiem, kā arī neierobežotam platjoslas pieslēgumam, kas palīdzēs izvairīties no tā, ka jāmeklē vislabāko vietu, lai nosūtītu e-pastu u.c.

Viesnīcu viesi ir ļoti dažādi, bet tie noteikti gaida dažādas lietas, kurām vienlaikus ir jābūt atspoguļotām arī mājaslapā. Tādā veidā ir iespējams izvairīties no negatīvām atsauksmēm un arī ilgstošus pastāvīgos klientus.

Kā izvēlēties atbilstošu viesnīcu biznesa ceļojumā?

Gada laikā cilvēki ceļo no vienas vietas uz otru dažādu iemeslu dēļ, tajā skaitā arī biznesa vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tiek apmeklēta jauna vietu vai ne, viena no lietām, kas padara uzturēšanos vērtu, ir vieta, cilvēks atrodas īsāku vai garāku laiku. Mūsdienās ir salīdzinoši viegli rezervēt viesnīcu, jo ir daudz iespēju izvēlēties. Tomēr ir svarīgi, lai būtu plāns, lai izvēlētos īsto viesnīcu, kur palikt. Veiksmīga viesnīcas izvēle var būt sarežģīta, jo īpaši, ja apmeklējat kādu no viesnīcām pirmo reizi, taču, izpildot vienkāršās darbības, var ietaupīt laiku un samazināt neapmierinātību.

Nosakiet budžetu

Jums jāpārliecinās, ka zināt maksimālo cenu, kuru vēlaties maksāt par viesnīcu. Tas palīdzēs izvēlēties un vienlaikus atlasīt starp dažādām viesnīcām tās, kas ietilpst noteiktā cenu kategorijā.

Filtrējiet viesnīcas

Lielākā daļa internetā atrodamo viesnīcu rezervēšanas vietņu ļauj filtrēt viesnīcas atkarībā no dažādiem kritērijiem. Pirmā lieta, kas jums jādara pēc pilsētas un datumu izvēles, ir filtrēt viesnīcas pēc vēlamās cenu kategorijas. Ieteicams nefiltrēt tās viesnīcas, kas ir viszemākajā cenu diapazonā, pat ja esat gatavs maksāt vairāk, jo jūs nekad nevarat prognozēt, kad kaut kas labs būt arī ļoti lētajā diapazonā.

Nākamā lieta ir noteikt, kādas ērtības vai funkcijas ir vissvarīgākās, lai būtu pieejamas konkrētajā naktsmītnē. Ja vietnē ir filtri par ērtībām, izvēlieties konkrētās. Piemēram, jūs vēlaties, lai viesnīcas būtu tikai ar WiFi, baseinu un autostāvvietu. Dažreiz ir iespējams viegli izvēlēties, cik daudz zvaigžņu jūs vēlaties, vai dažāda tipa viesnīcas kā “romantiska” vai “ģimenei”. Tas ļaus neskatīties uz viesnīcām, kas neatbilst jūsu prasībām, un tādējādi jums ir mazāk atlases variantu, ko izsijāt.

Pēc tam ir iespējams sakārtot sarakstu. Varbūt cena ir vissvarīgākā lieta, vai varbūt ir vērts kārtot pēc pārskata vērtējumiem.

Apskatiet karti

Ir svarīgi izprast un atlasīt tās viesnīca, kas atbilst arī vēlamai vietai, piemēram, būt tuvu sapulces norises vietai. Varbūt ir kādas atrakcijas galamērķī, kurām vēlaties atrasties tuvumā. Varbūt svarīgi ir būt tuvu lidostai, lai nevajadzētu steigties uz to pēc vakara vai rīta pasākuma. Ir iespējams atrast arī viesnīcas, kas ir tuvu sabiedriskajam transportam vai citām vietām.

Izlemiet, kas ir svarīgi viesnīcā

Daži cilvēki vēlas tikai to, ka viesnīcā ir bezmaksas brokastis, savukārt citi izvēlas no rīta ēst vietējā restorānā vai maiznīcā. Ja bezmaksas brokastis nav svarīgas, tām nav jābūt par noteicošo faktoru.

Ja vēlaties vietu ar WiFi internetu, izlasiet, vai tas ir bez maksas vai par maksu, un, ja tas ir pieejams visās viesnīcas daļās vai tikai vietās, kas ir līdzīgas vestibilam, līdz ar to noteikti var būt problēma atrasties vienatnē. Tas var traucēt darbam, konferences zvaniem u.c. biznesa lietām. Tāpat jānoskaidro, vai viesnīcā ir tikai dators ar iespēju izmantot tajā internetu, atsevišķs WiFi vai abi.

Meklējiet un izvērtējiet citu viedokli

Izvēloties viesnīcu, ir vienmēr vērts atrast padomu tiešsaistes atsauksmēs. Pastāv vietnes, kas ir paredzētas vienīgi šim mērķim, un jūs varat izlasīt patieso klientu pieredzi, lai iegūtu reālu iespaidu par to, kas ir gaidāms. Būtībā var arī ir teikt, ka ir svarīgi koncentrēties uz to, kas vissvarīgākais, un ignorēt visu pārējo, lai izvēlētos piemērotu viesnīcu. Biznesa ceļojumā daudzi darba devēji mēdz arī atmaksāt uzturēšanās izmaksas, līdz ar to noteikti ir vērts izvēlēties tādu viesnīcu, kas atbilst nepieciešamībai un arī kādam papildus bonusam, ko savādāk, iespējams, neizvēlētos.