Naktsmītnes

Viesiem vissvarīgākās ērtības istabās

Viesnīcām ir nepieciešams piedāvāt ērtības, kas ceļotājiem ir vissvarīgākās, un tām ir jābūt augstākās kvalitātes. Faktiski daudzos ziņojumos un aptaujās par viesnīcu lojalitātes zīmolu gan darījumu, gan atpūtas ceļotāji apgalvo, ka telpas kvalitāte ir 1. iemesls viesnīcas izvēlei. Līdz ar to var teikt, ka vissvarīgākās ērtības istabās ir nozīmīgas ne tikai viesiem pašiem, bet arī viesnīcas īpašniekiem un darbiniekiem.

Viesi jau sen vairs nemeklē tikai gultas, lai gulētu un jumtu virs galvas. Lielākā daļa ceļotāju vēlas izklaidēties viesnīcās ar augstas kvalitātes numuriem. Viņi vēlas justies pamudināti un papildus greznību. Tomēr tas nenozīmē, ka numurā ir jābūt džakuzi. Tas nozīmē, ka sniegtajiem pamatiem vajadzētu izskatīties un justies luksusa kvalitātes. Viesi vēlas, lai tiktu apmierināti (un ideālā gadījumā pārsniegti). Ir vērts sīkāt apskatīt vismaz apamata ērtības, kas visvairāk attiecas uz viesnīcu viesiem.

Plīša spilveni un elpojoša gultas veļa

Nav nekā labāka par labu miegu. Un, kad jūs atrodaties ceļā, ar slodzi no ceļojumu plānošanas un brauciena aiz muguras, daudzi cilvēki nemaz nevēlas neko citu. Vidusmēra viesnīca piedāvā tikai raupja poliestera auduma spilvenus tumšās krāsās vai vecu tekstūru. Viesi vēlas mīkstu, elpojošu, baltu vai pasteļa krāsas audumu, vatētas segas un gludus spilvenus. 1000 kārtu kokvilnas audums un segas ir nomierinošas. Līdzīgi ir arī ar zemes toņiem. Kad tiek piemeklētas dabiskās šķiedras un krāsas, viesi no tiešsaistes profila attēliem var redzēt, cik greznās gultas ir ērtas. Un to noteikti var just, kad uz tiem tiks gulēts.

Mīksti lielizmēra vannas dvieļi

Izmantot dvieli, kas pilnībā neapsedz, ir neērti. Tas ir arī problemātiskāk, ja istaba tiek dalīta ar draugu, vecāku vai kolēģi. Vidēja līmeņa viesnīca parasti nodrošina ar vienu vai diviem maziem, lietotiem, raupjiem dvieļiem.

Viesi vēlas dāsnu, ļoti mīkstu dvieli, kas pilnībā aptver visu ķermeni. Tāpat ir noderīgi vairāki dvieļi ar dažādu izmēru dažādiem lietojumiem un cilvēkiem. Kāpēc? Jo lieli dvieļi rada greznuma sajūtu. Ir iespējams mudināt viesus izmantot to pašu dvieli vairāk nekā vienu reizi, taču pēc ierašanās viņiem tiek piedāvāti lieli, pūkaini dvieļi.

Pilna izmēra, līdzsvarota pH tualetes piederumi

Ņemot nelielu pudeli, ko nepieciešams izspiest pilnībā, lai iegūtu dažus pilienus zemas kvalitātes produkta, neveido greznas viesnīcas sajūtu. It īpaši tad, kad ziepes sausina jūsu ādu, un šampūns padara jūsu matus nogurdinošus. Kāda vidējā viesnīca parasti nodrošina dažas mazus, lētus šampūnus, losjonu, dušas un vannas želejas. Jebkurš viesis noteikti augstas kvalitātes ziepes, šampūnu un kondicionieri, kas ļauj justies tīri un atsvaidzināti, kā arī liek izskatīties labi. Un pietiekami daudz no visa, lai to iegūtu. Uzmundrinoša duša, kas vienlaikus nodrošina spīdīgus un mīkstus matus, ir vienkāršas greznības piepildījums. Tas iemāca viesiem uzticību un prieka sajūtu, un sniedz labu sajūtu, atstājot savu telpu, lai dotos uz svarīgu tikšanos vai apskatītu vietas.

Bezmaksas atspirdzinājumi

Mēs visi zinām, ka maksas par bāra atspirdzinājumiem ir visvairāk diskutētās lietas sakarā ar istabas rēķinu. Tas var atstāt daudzos viesos sajūtu, ka tie ir apkrāpti vai neaicināti. Kvalitatīvi atspirdzinoši dzērieni var radīt sajūtu, ka par jums rūpējas. Vidusmēra viesnīca piedāvā lētas plastmasas pudeles ar ūdeni, vienkāršas, parauga izmēra uzkodas un alkohols ar pārmērīgi augstām cenām. Viesi noteikti vēlas ūdeni, tēju un kafiju, kas atrodas rokas stiepiena attālumā.

Šie ir daži no aspektiem, kas noteikti ir augstās klases viesnīcās un kam praktiski katrs pievērsīs uzmanību. No sliktas kvalitātes un nevērības istabas telpās var ciest viesnīcas imidžs un cilvēku labsajūta.

Tūristu izmitināšanas vietu veidi

Tūristu izmitināšanas vietas ir saistītas ar sniegtajiem pakalpojumiem, un līdz sadalītas pa veidiem un kategorijām. To skaitā ir viesnīcas, moteļi, pansionāti, naktsmītnes, viesu mājas, dzīvokļi, kalnu mājiņas un citas brīvdienu iespējas un kempingi. Telpu izīrētāji un lauksaimnieki var arī veikt arī ēdienu un dzērienu pakalpojumus, ja tie atbilst tiesību aktā noteiktajiem nosacījumiem.

Privātu naktsmītņu skaitā var būt izīrētas istabas un jahtu piestātnes. Visas šīs tūristu mītnes ir jāklasificē, t.i., attiecībā uz noteiktu pakalpojumu veidu, ko tie sniedz, tām ir jābūt kategorijai, kurai ir piešķirts zvaigznīšu skaits (tūristu saimniecībām tiek izmantots ābolu skaits), kas norāda pakalpojumu kvalitāti saskaņā ar aktu, kas katrā valstī atšķiras. Papildus datu vākšanai par minētajām tūristu mītnēm, kurām kategorija ir obligāta, bet tiek apkopoti arī dati par tūristu mītnēm, kas nav klasificētas kategorijās saskaņā ar iepriekš minētajiem noteikumiem. To skaitā ir jauniešu kopmītnes, kalnu mājiņas, uzņēmumu atvaļinājumu telpas, brīvdienu iespējas jauniešiem, kā arī citas izmitināšanas iestādes un pagaidu izmitināšanas iespējas. Uzturēšanās vietas un internātskolas, kas tūristiem ir pieejamas svētku dienās. Arī telts pieder pie netradicionāla naktsmītņu veida, kas ir pieejams samērā daudziem cilvēkiem. Kopumā ir vismaz 52 dažādi izmitināšanas jeb naktsmītņu veidi. Tie ļoti atšķiras pēc izmēra, stila, pakalpojumiem un īpašībām, dažreiz no vienas valsts uz otru un dažreiz no pilsētas uz laukiem.

Viesnīca

pakalpojumiem. Atkarībā no lieluma, atrašanās vietas un ērtībām viesnīcas parasti tiek vērtētas no vienas zvaigžņu līdz piecām zvaigznītēm, taču, lai klasificētu viesnīcas visā pasaulē, tiek izmantota arī burtu klasifikācija (no “A” līdz “F”) un citas vērtēšanas shēmas.

Viens no viesnīcas piemēriem ir Hôtel Particulier, kā izcelsme ir 17. gadsimta Francijā. Termins hôtel particulier parasti attiecas uz augstmaņu pilsētas māju ar lielu vēsturisku un arhitektūras nozīmi. No Parīzes 2000 oriģinālajām viesnīcām, šodien joprojām ir tikai 500, un daudzi no tām ir pārveidotas muzejos (piemēram, Musée Eugene Delacroix, Maison de Victor Hugo), īpaši ekskluzīvas atpūtas vietās (Le Pourtales) vai sabiedriskās viesnīcās (Hôtel de Crillon, Hôtel Particulier Montmartre).

Hostelis

Jebkurš hostelis ir ideāls budžeta ceļotājiem un cita veida ceļotājiem, tas ir lēts izmitināšanas veids, parasti ar kopīgām guļamistabām un koplietošanas telpām. Vienā istabā var būt 3 vai pat 12 cilvēku, kas tad arī nosaka hosteļa cenu.

Motelis

Motelis bija sākotnēji paredzēts autobraucējiem. Tie ir ceļmalas viesnīcas, kas aprīkotas ar minimālām ērtībām un plašu autostāvvietu skaitu.

Vasarnīca

Mūsdienu tūrisma nozarē termins “vasarnīca” tiek izmantots, lai apzīmētu mazu brīvdienu māju, parasti lauku apvidū.

Muiža

To sauc arī par savrupmāju, kas parasti būvētas bagātajiem. Tās parasti godina vēsturisko arhitektūras stilu.

Namiņš

Lai gan vārdam “namiņš” ir daudz dažādas nozīmes, viens no tiem attiecas uz nelielu lauku māju, ko cilvēki izmanto brīvdienās vai sezonāli tur uzturas sporta entuziasti (kā slēpošanas namiņš, medību namiņš).

Uz laiku izmantojams nekustamais īpašums

Šāds īpašums prasti atrodas pieprasītā galamērķī, kas sniedz lietojuma tiesības uz laiku. Vienlaikus tas ir arī brīvdienu īpašumu veids, kam ir kopīgas īpašumtiesības un lietošanas tiesības. Termins pirmo reizi parādījās Apvienotajā Karalistē 60. gados, un šodien īpašumam ir vairākas variācijas, gan stilā, gan īpašumtiesību formā. Turklāt, izvēloties īrēt lietojuma tiesības var būt gudra alternatīva nekā uzturēties viesnīcas numurā.

Kūrorts

Lai gan kūrorts ir pazīstams kā galamērķis, kurā apmeklētāji atpūšas un meklē relaksācijas un izklaides iespējas, šis termins tiek izmantots arī, lai aprakstītu pilna servisa apmešanās vietu, kas piedāvā plašus viesu pakalpojumus un atpūtas iespējas.

Šie ir pāris no tūristu izmitināšanas vietu veidiem, kurus noteikti ir vērts apskatīt sīkāk. Noteikti katrs vara atrast sev tīkamāko risinājumi dažādās valstīs.

Kāpēc izvēlēties viesu namus?

Kad jūs paliekat viesnīcā, jūs parasti saņemat nelielu sitienu pa maku. Jūs saņemat istabu, kas gandrīz ir par mazu. Ja jums tiešām paveicas, jūs varat saņemt bezmaksas autostāvvietu vai brokastis, kuras bieži vien trūkst. Tomēr daudz biežāk tie maksā daudz papildus, un jums ir jāmaksā par citām ērtībām, piemēram, internetu un uzkodām. Viesu nami ir lieliska alternatīva, ko izvēlas aizvien lielāks cilvēku skaits.

Kad jūs paliekat viesu namā, jūs iegūstat ērtu numuru ar papildus daudzām bezmaksas papildierīcēm. Lielākajā daļā viesu namu piedāvā Wi-Fi, un gandrīz visās ir pieejama bezmaksas autostāvvieta un uzkodas. Labākajos piedāvājumos ir iekļautas brokastis, kas parasti ir gardas mājās gatavotas maltītes. Dažas naktsmītnes piedāvā arī atlaides vietējām atrakcijām un pasākumiem.

Katrā numurā ir gulta un brokastis ar noskaņu. Tā kā tās ir individuāli dekorētas, katrai no tām ir savs stils. Ja esat kopā ar grupu, iepazīstieties ar citu personu istabām. Tajās būs saviļņojošas atšķirības starp katru no tām. Daži viesu nami lepojas ar to, ka katra istaba ir atšķirīga, un dažos viesu numuros ir pat noteiktas tēmas. Lielākā daļa ēku ļauj rezervēt precīzu istabu, nevis izvēlēties istabu tipu, kā tas notiek viesnīcu gadījumā. Dažas iekšienes piedāvā arī unikālu pieredzi, piemēram, gulēt indiāņu teltī.

Daudzas šāda veida naktsmītnes piedāvā ļoti interesantu vai unikālu vēsturi. Jūs būsiet pārsteigti uzzināt, cik daudz ir atjaunotu ēku, kas ir simtiem gadu vecas. Piemēram, ASV dienvidos, jūs atradīsiet daudzus viesu namus, kas kādreiz bija plantācijas mājas. Marokā jūs varat palikt bijušajās pilīs. Ir iespējams pat atrast daudz naktsmītņu, kas atrodas pie pazemes dzelzceļa.

Viesu nami darbojas tā, ka veiks ekstra darbu, lai katrs justos ērti un būtu apmierināts. Jūs atradīsiet daudz mazu papildinājumu, kad paliksiet uz brokastīm. Daži nami atstāj svaigus, siltus cepumus viesiem, bet citi piedāvā bezmaksas vīnu. Dažās naktsmītnēs ir pieejama bezmaksas DVD bibliotēka, lai jūs savā mīļotajā istabā varētu iegremdēties un skatīties lielisku filmu. Katra šāda tipa naktsmītne lepojas ar to, ka jūs jūtaties pēc iespējas labāk. Katra gulta un pašas brokastis ir unikālas. Kāpēc nepalikt kaut kur ar lielāku vērtību, uzmanību un aizraujošu vēsturi? Vai jūs kādreiz esat palikusi viesnīcā, kur jūs nevarēja pievērst ikviena uzmanību? Tas nenotiek, ja jūs paliekat viesu namos. Tā vietā viesmīļi vienmēr cenšas pievērst lielu uzmanību, lai pārliecinātos, ka jūs jūtaties patīkami un ērti, un tie ir pieejami, lai palīdzētu jums, kad tas ir nepieciešams. Nami gandrīz vienmēr ir mazāki par viesnīcām, ļaujot pievērst lielāku personisko uzmanību un palīdzību katram viesim neatkarīgi no tā, uz cik ilgu viņš vai viņa plāno palikt. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīgi padomi par to, ko darīt šajā reģionā, vai arī jums ir tikai jautājumi par gults vietu, nekad nevajag kautrēties jautāt. Viesu nami kalpo kā lieliski vietējie eksperti un mīl sniegt jums ieskatu par to, ko redzēt, darīt un ēst to apkārtnē vai pat tuvākajā pilsētā.

Viesu nami var būt lieliski piemēroti dažāda vecuma cilvēkiem, tajā skaitā arī ģimenēm ar bērniem, jo vienmēr ir iespējams atrast kaut ko katram. Toties pats svarīgākais noteikti ir ērtības un personiska pieeja, lai katrs saņemtu labu apkalpošanu un justos ļoti mājīgi.

Kāpēc cilvēki izvēlas pārnakšņot nometnēs?

Ikvienam, kuru aptaujātu, noteikti būtu kāds atšķirīgs iemesls, kāpēc viņi izvēlas palikt pa nakti nometnēs. Daži vēlas atbrīvoties no tehnoloģijām un atjaunot saikni ar dabu. Dažas ģimenes dodas tā saucamajā kempingā, lai atdzīvinātu savas attiecības, prom no visa, kas novērš uzmanību mājās. Ir iespējams atrast arī dažādas jauniešu organizācijas, kas māca jauniešiem, kā radīt uguni, uzcelt telti vai nolasīt kompasu. Tāpēc var teikt, ka pārnakšņošana nometnēs nozīmē dažādas lietas dažādiem cilvēkiem. Turpmāk ir iespējams apskatīt biežāk sastopamos iemeslus, kāpēc cilvēki izvēlas daudz neskartāku un vienkāršāku pārnakšņošanu nekā viesnīcas u.c. tamlīdzīgas vietas.

Tradīcija

Dažas aktivitātes tiek nodotas no paaudzes paaudzē, un nakšņošana nometnēs ir vienas no tām. Cilvēki vairāk nekā 100 gadus to ir darījuši nacionālajos parkos, un daudzi apmeklētāji, kas pārnakšņoja kā bērni, tagad pārnakšņo būdami vecāki un vecvecāki, nododot tālāk to tradīciju.

Dabas izpēte

Pārnakšņot teltī vai speciāli pielāgotā furgonā ir iespaidīgs piedzīvojums. Var sajust lietus, vēju un sniegu daudz tuvāk, vienlaikus neizmirstot, kā arī speciāls apģērbs palīdz saglabāt siltumu. Cilvēki var arī redzēt savvaļas dabu tās dabiskajā vidē. Cilvēki dažādos laika periodos var novērot dabas īpašības, piemēram, kalnus, jūras vai smilšu kāpām. Pavadot naktis ārpus telpām, cilvēki var redzēt zvaigznājus, kas nav redzami mājās, un dzirdēt lieliskas un piesaistošas dabas skaņas, piemēram, koijotu dziesmas vai dziedātājputnus. Vairāk nekā jebkura cita iemesla dēļ cilvēki izvēlas piedzīvojumus dabā.

Veselības uzlabošana

Pārnakšņot teltīs sniedz labumu ķermenim un arī prātam. Fiziskās prasības, kas saistītas ar šāda veida naktsmītni uz īsāku vai garāku laika periodu, skaidri tiek uzskatītas par treniņu. Bet jebkura veida kempings ir arī ieguvums veselībai. Daži no tiem var būt no vienkāršām nometnēm vai pārgājieniem. Vienlaikus uzlabojas arī garīgā veselība. Pētnieki saista āra aktivitātes ar depresīvu domu samazināšanos. Miegs zem zvaigznēm palīdz saskarties ar dabiskajiem diennakts ritmiem, kas ir pamats augstas kvalitātes miegam un veselībai.

Brīvība no digitālās pasaules

Dažreiz katram ir vienkārši nepieciešams pārtraukums no tehnoloģijām. Varētu būt grūti izvairīties no tām mājās, taču daudzas āra pārnakšņošanas vietas ir ar vāju signālu vai tāda vispār nav. Daudzi apmeklētāji to izmanto. Šīs vietas ir ideālas vietas, lai atradinātos no digitālajām ierīcēm un koncentrētos uz pamatiem, kas ir pieejami. Ir iespējams vienkārši sēdēt un atpūsties ar labu grāmatu, zīmējot vai rakstot kaut ko žurnālā.

Attiecību stiprināšana

Ceļojot uz kādu parku, kur apmesties vai dabas teritorijām, lai pavadītu dažas dienas un naktis ārā, ir svarīga draugu izvēle. Tiešas sarunas aizstāj tehnoloģiskās ierīces. Un dalīta pieredze veido atmiņas, un līdz ar to arī palīdz veidot mūžīgas attiecības. Ir iespējams nodoties kopīgai stāstu stāstīšanai.

Dzīves prasmes

Kempings prasa, lai katrs paļautos uz sevi un saviem biedriem, kas palīdz apmierināt savas pamatvajadzības – attīrīts ūdens, uguns iekuršana, izdzīvošana, būt vienam ar savām domām. Bet tās ir ne tikai izdzīvošanas prasmes. Šīs spējas sniedz uzticību un pašvērtējumu, kas pārņem visus pārējos dzīves aspektus. Tas prasa tikai nedaudz pūles un norādes, un katrs var uzsliet savu telti un dzīvot pie dabas sev vēlamo laiku.

Skatoties uz dažādiem aspektiem, ir skaidrs, kāpēc daudzi cilvēki izvēlas nakšņot nometnēs, konkrētāk, teltīs u.tml. Tam noteikti ir daudz ieguvumi un nevar aizmirst arī to, ka tas daudz vairāk atmaksājas.

Kā atrast lētu naktsmītni?

Naktsmītnes jeb pārnakšņošana ir viena no lielākajām pastāvīgajām izmaksām ceļotājiem, un, samazinot šīs izmaksas, var panākt lielus ietaupījumus. Iespējams, ka daudzi tūristu varētu gulēt kādā lauksaimniecības ēkā, ja tā būtu vislētākā naktsmītne, ko viņi varētu atrast. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu naktsmītnes vajadzības, katram ir kopīga iezīme – neviens nevēlas maksāt par to milzu bagātību. Patiesībā viens no labākajiem veidiem, kā doties lētās brīvdienās, ir samazināt izdevumus uz naktsmītnēm. Tā kā jums ir jāpaliek kaut kur katru vakaru, samazinot šos izdevumus, jūs varat pataupīt daudz ceļojuma kopējās izmaksas. Blakus nepieciešamībai atrast lētu lidojumu, vislielākā ietekme uz budžetu ir atrast bezmaksas vai lētas naktsmītnes. Ir vairāki veidi, kā ceļotāji var atrast piemērotu vietu, kur palikt, neskatoties uz atvaļinājuma budžetu.

Naktsmītņu apmaiņa vai dalīšana

Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt bezmaksas apmešanās vietu, ir palikt kopā ar kādu, kurš dzīvo tur, kur jūs dodaties. Palieciet kopā ar vietējo, kas sniegs jums brīvu vietu, lai atpūstos un veiksmīgi pārnakšņotu, iegūtu vietējo informāciju. Ir vairākas tīmekļa vietnes, kas palīdz tā darīt:

• Couchsurfing
• Global Freeloaders
• Stay4Free
• Hospitality Club

Couchsurfing ir sevišķi iecienīta vieta jaunākiem cilvēkiem vai kuriem patīk meklēt alternatīvus naktsmītnes risinājumus.. Vietnes mērķis ir palīdzēt ceļotājiem ne tikai ietaupīt naudu naktsmītnēm, bet arī uzzināt par vietējo kultūru, uzturoties un mijiedarboties ar vietējo. Šāds cilvēks var palīdzēt ieteikt restorānus un vietnes, kas nav nevienā ceļvedī. Daudzas reizes cilvēki baidās izmantot Couchsurfing, jo apšauba vai tas ir droši. Cilvēki, kas vēlas atvērt savas mājas svešiniekiem, parasti ir ļoti atvērti un arī ir bijušie ceļotāji. Viņi zina, kam cilvēki iet cauri, lai atrastu vietu, kur pārnakšņot un vienlaikus neiztērēt ievērojamas naudas summas. Viņi vēlas palīdzēt. Couchsurfing vadīt pati veic daudzus pasākumus, lai nodrošinātu drošību. Vietne piedāvā dažādas verifikācijas iespējas un ļauj lietotājiem novērtēt un atstāt komentārus par cilvēku profiliem.

Hoteļi

Hosteļi ir vēl viena iespēja budžeta ceļotājiem. Tajās numuri ir kopmītņu tipa, un visiem ir koplietošanas telpas. Daudzi cilvēki domā par kopmītnēm kā tikai jaunatnei un nav ieinteresēti gulēt kopmītnē. Tomēr cilvēki bieži vien neapzinās, ka daudzās kopmītnēs ir pieejamas nelielas telpas, vienvietīgie numuri un divvietīgi numuri, kas paredzēti individuāliem ceļotājiem vai pāriem. Ir iespējams atrast pat cilvēkus, kuriem ir pat 50 vai 60 gadi. Mīts, ka hosteļi ir netīri, paredzētas tikai, kur palikt jauniem cilvēkiem, ir nepareizi. Daudzi viesu nami piedāvā vairāk ērtības nekā viesnīcas, jauni hosteļi ir patiešām tīri, un, tā kā jaunieši sagaida lielāku komfortu, viesmītnes pie tā strādā. Tie nav hosteļi, kurus redzat filmās. Jo lielāka ir istaba, jo lētākas ir izmaksas. Jā, jums ir jādala istabā ar daudziem cilvēkiem, taču, ja jums ir ierobežots budžets, tas ir labākais veids, kā ietaupīt naudu. Ja jūs ceļojat kādā grupā, jūs varat iegūt vienu istabu visai savai grupai, nevis dalīties ar svešiniekiem.

Māju apmaiņa

Vēl viens labs veids, kā iegūt lētu apmešanās vietu, ir mājas apmaiņas programma. Iespējams, tas vislabāk ir piemērots vecākiem ceļotājiem, kuriem jau pieder mājās. Šīs programmas ir jau ilgu laiku, bet popularitāte pieaug, pateicoties labam mārketingam. Mājas apmaiņa notiek tieši tā, kā tas izklausās – noteiktu laiku jūs apmaināt mājas ar ģimeni vai cilvēkiem no citas valsts. Tas ir lielisks veids, kā dzīvot lēti ārzemēs.

Lielākā daļa cilvēku to nedara, jo viņiem ir jāuztraucas par drošību, bet atcerieties, ka arī otrā ģimene uzticas jums arī savu māju. Vietnēm, kas atvieglo mājas apmaiņu, parasti ir dažāda līmeņa verifikācija un drošība, kas līdzinās Couchsurfing.

Šie ir pāris varianti, kā iegūt lētas naktsmītnes. Līdz ar to noteikti nevienam nevajag uztraukties par to, kā atrast ērtas un arī lētas vietas, kur pārnakšņot sev vēlamajā laikā un vietā.