Kā atrast lētu naktsmītni?

Kā atrast lētu naktsmītni?

Naktsmītnes jeb pārnakšņošana ir viena no lielākajām pastāvīgajām izmaksām ceļotājiem, un, samazinot šīs izmaksas, var panākt lielus ietaupījumus. Iespējams, ka daudzi tūristu varētu gulēt kādā lauksaimniecības ēkā, ja tā būtu vislētākā naktsmītne, ko viņi varētu atrast. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu naktsmītnes vajadzības, katram ir kopīga iezīme – neviens nevēlas maksāt par to milzu bagātību. Patiesībā viens no labākajiem veidiem, kā doties lētās brīvdienās, ir samazināt izdevumus uz naktsmītnēm. Tā kā jums ir jāpaliek kaut kur katru vakaru, samazinot šos izdevumus, jūs varat pataupīt daudz ceļojuma kopējās izmaksas. Blakus nepieciešamībai atrast lētu lidojumu, vislielākā ietekme uz budžetu ir atrast bezmaksas vai lētas naktsmītnes. Ir vairāki veidi, kā ceļotāji var atrast piemērotu vietu, kur palikt, neskatoties uz atvaļinājuma budžetu.

Naktsmītņu apmaiņa vai dalīšana

Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt bezmaksas apmešanās vietu, ir palikt kopā ar kādu, kurš dzīvo tur, kur jūs dodaties. Palieciet kopā ar vietējo, kas sniegs jums brīvu vietu, lai atpūstos un veiksmīgi pārnakšņotu, iegūtu vietējo informāciju. Ir vairākas tīmekļa vietnes, kas palīdz tā darīt:

• Couchsurfing
• Global Freeloaders
• Stay4Free
• Hospitality Club

Couchsurfing ir sevišķi iecienīta vieta jaunākiem cilvēkiem vai kuriem patīk meklēt alternatīvus naktsmītnes risinājumus.. Vietnes mērķis ir palīdzēt ceļotājiem ne tikai ietaupīt naudu naktsmītnēm, bet arī uzzināt par vietējo kultūru, uzturoties un mijiedarboties ar vietējo. Šāds cilvēks var palīdzēt ieteikt restorānus un vietnes, kas nav nevienā ceļvedī. Daudzas reizes cilvēki baidās izmantot Couchsurfing, jo apšauba vai tas ir droši. Cilvēki, kas vēlas atvērt savas mājas svešiniekiem, parasti ir ļoti atvērti un arī ir bijušie ceļotāji. Viņi zina, kam cilvēki iet cauri, lai atrastu vietu, kur pārnakšņot un vienlaikus neiztērēt ievērojamas naudas summas. Viņi vēlas palīdzēt. Couchsurfing vadīt pati veic daudzus pasākumus, lai nodrošinātu drošību. Vietne piedāvā dažādas verifikācijas iespējas un ļauj lietotājiem novērtēt un atstāt komentārus par cilvēku profiliem.

Hoteļi

Hosteļi ir vēl viena iespēja budžeta ceļotājiem. Tajās numuri ir kopmītņu tipa, un visiem ir koplietošanas telpas. Daudzi cilvēki domā par kopmītnēm kā tikai jaunatnei un nav ieinteresēti gulēt kopmītnē. Tomēr cilvēki bieži vien neapzinās, ka daudzās kopmītnēs ir pieejamas nelielas telpas, vienvietīgie numuri un divvietīgi numuri, kas paredzēti individuāliem ceļotājiem vai pāriem. Ir iespējams atrast pat cilvēkus, kuriem ir pat 50 vai 60 gadi. Mīts, ka hosteļi ir netīri, paredzētas tikai, kur palikt jauniem cilvēkiem, ir nepareizi. Daudzi viesu nami piedāvā vairāk ērtības nekā viesnīcas, jauni hosteļi ir patiešām tīri, un, tā kā jaunieši sagaida lielāku komfortu, viesmītnes pie tā strādā. Tie nav hosteļi, kurus redzat filmās. Jo lielāka ir istaba, jo lētākas ir izmaksas. Jā, jums ir jādala istabā ar daudziem cilvēkiem, taču, ja jums ir ierobežots budžets, tas ir labākais veids, kā ietaupīt naudu. Ja jūs ceļojat kādā grupā, jūs varat iegūt vienu istabu visai savai grupai, nevis dalīties ar svešiniekiem.

Māju apmaiņa

Vēl viens labs veids, kā iegūt lētu apmešanās vietu, ir mājas apmaiņas programma. Iespējams, tas vislabāk ir piemērots vecākiem ceļotājiem, kuriem jau pieder mājās. Šīs programmas ir jau ilgu laiku, bet popularitāte pieaug, pateicoties labam mārketingam. Mājas apmaiņa notiek tieši tā, kā tas izklausās – noteiktu laiku jūs apmaināt mājas ar ģimeni vai cilvēkiem no citas valsts. Tas ir lielisks veids, kā dzīvot lēti ārzemēs.

Lielākā daļa cilvēku to nedara, jo viņiem ir jāuztraucas par drošību, bet atcerieties, ka arī otrā ģimene uzticas jums arī savu māju. Vietnēm, kas atvieglo mājas apmaiņu, parasti ir dažāda līmeņa verifikācija un drošība, kas līdzinās Couchsurfing.

Šie ir pāris varianti, kā iegūt lētas naktsmītnes. Līdz ar to noteikti nevienam nevajag uztraukties par to, kā atrast ērtas un arī lētas vietas, kur pārnakšņot sev vēlamajā laikā un vietā.