Četras naudas līdzekļu pārvaldības kļūdas

Četras naudas līdzekļu pārvaldības kļūdas

Pētījumi ir parādījuši pastāvīgi augošu interesi par pensionēšanos un citus aktīvus finanšu plānošanas jautājumus. Lai gan tas ir lieliskas ziņas, diemžēl nepietiekami ietaupījumi pensionēšanās vecumam joprojām ir lielākā daļa darbinieku trūkumu skaitā. Tikai 18% zina un pieturas pie sava ceļa, lai sasniegtu savus ienākumu mērķus pensionēšanās laikā, un valsts vidējais uzkrājumu līmenis ir tikai aptuveni 4%, ievērojami zem 10-15%, ko finanšu plānotāji parasti iesaka ietaupīt pensijai. Kāpēc tas tā ir? Šķiet, ka viena no lielākajām problēmām ir tā, ka daudzi amerikāņi joprojām cīnās ar pamata naudas pārvaldību. Lielākajai daļai darbinieku nav ārkārtas fonda, 42% ir nepatīkamā situācijā ar parāda summu un 1/3 no viņiem nav pietiekami daudz naudas, lai tērētu mazāk nekā tie nopelna katru mēnesi. Ir grūti pietiekami ietaupīt pensijai, kad jūs dzīvojat no algas līdz algai un cīnāties ar parādu, bet šādas problēmas ir aktuālas ne tikai Amerikā. Ir dažādas kļūdas naudas līdzekļu pārvaldībā, kas tiek pieļautas nepārtraukti.

Nav jābūt finanšu profesionālim, lai pamanītu dažas izplatītas kļūdas starp visiem ienākumiem, kas var kaitēt spējai pārvaldīt savas ikdienas finanses un ietaupīt ilgtermiņa mērķiem.

1. Katru gadu saņemot lielu nodokļu atmaksu.
Tas ir pazīme, ka jums var būt pārāk liels nodoklis, kas ieturēts no jūsu algas. Ja tas ir vienīgais veids, kā jūs varat ietaupīt, tas noteikti tas ir labāks par neko (pieņemot, ka jūs, protams, ietaupīsit šo naudu vai izmantosit to, lai samaksātu parādus). Problēma ir tā, ka tas nav īsti efektīvākais veids, kā ietaupīt. Ne tikai jūs zaudējat iespēju nopelnīt kaut ko par bezprocentu aizdevumu valstij, bet jūs arī zaudējat piekļuvi šai naudai ārkārtas gadījumā.

2. Darbojoties tikai ar aptuvenu priekšstatu par to, kur noplūst jūsu nauda.
Mēdz teikt, ka jūs nevarat pārvaldīt to, ko nevarat nomērīt. Kad kādam tiek jautāts, cik daudz viņi tērē, parasti viņi uzskaita dažus rēķinus un citus izdevumus. Bet, kad viņi faktiski sāk iet caur savu bankas un mazo kredītu rēķiniem, viņi gandrīz vienmēr ir pārsteigti, redzot, kur viņu nauda patiešām paliek. Šī iemesla dēļ jums būtu jāvēlas darīt to pašu. Viena no iespējām ir iziet vismaz 3 mēnešu iepriekšējo pārskatu vērtību un reģistrēt izdevumus pa kategorijām Excel izklājlapā. Vēl viena metode ir izmantot vietni, piemēram, Mint.com vai Yodlee MoneyCenter, lai izsekotu jūsu tērēšanai tiešsaistē bez maksas.

3. Aizmirstot izdevumus, kas nav katru mēnesi.
Daži no lielākajiem kredītkaršu parādu avotiem ir brīvdienas un atvaļinājums. Jūs varat viegli pārvērst tos ikmēneša izdevumos, dalot summu, kuru jūs parasti katru gadu iztērējat ar 12. Katru mēnesi jūs varat automātiski atlaist šīs ikmēneša summas, lai nauda nonāktu tur, kad tā būs nepieciešama.

4. Izdevumi lielāki nekā jums tiešām ir nepieciešams.
Kad jūs zināt, cik daudz jūs tērējat un kur patiešām paliek jūsu nauda, ​​padomājiet par to, kā samazināt dažus no šiem izdevumiem. Galu galā, neatkarīgi no tā, cik daudz jūs tērējat, neaizmirstiet, ka daudz cilvēku dzīvo ar mazāku summu, un līdz ar to tas ir iespējams arī jums. Ir pat cilvēki, kuri ietaupa pat 75% no saviem ienākumiem, lai aizietu pensijā 5 gadu laikā. Vai jums ir abonementi vai dalība, kuras jūs īsti neizmantojat? Vai esat salīdzinājis pirms iegādājaties tādas lietas kā apdrošināšanas polises, hipotēkas, mobilo telefonu plānus un pārtikas preces? Vai pirkumi, ko veicat ir patiešām vajadzīgs, vai tikai statusa simbols? Vai jūs varat domāt par zemākām izmaksām, kas ļauj sasniegt tādu pašu rezultātu, piemēram, kā savas pusdienas un kafija, nevis ēšana tuvākajā kafejnīcā katru dienu pirms vai pē darba? Jūs varat būt pārsteigts par to, cik mazas izmaiņas laika gaitā ir iespējamas.